Stocznia

Projektowanie i produkcja jachtów

Nasza stocznia


Technologie

Aquila Yachts to polskie, luksusowe jachty, które są tworzone w naszej stoczni od podstaw. Realizujemy własne pomysły poprzez projektowanie i produkcję jachtów w oparciu o najnowocześniejsze technologie - projektową 3D, obróbczą CNC i technologią budowy kompozytów Vacuum Infusion. Wdrożyliśmy i stosujemy system zarządzania jakością ISO 9001-2009 Cert. nr 626/10/2013/J/R. Stosujemy system zarządzania SAP BUSSINES ONE, którego głównymi cechami są między innymi integracja danych i procedur, a także elastyczność i kompleksowość funkcjonalna.

Współpraca

W zakresie badawczym mamy przyjemność współpracować z Politechniką Gdańską, Politechniką Łódzką i z Centrum Techniki Okrętowej przy wsparciu Akademii Sztuk Pięknych w Gdańsku i utalentowanych architektów jachtowych. Biuro projektowe Aquila Yachts połączyło siły również ze światowej sławy projektantem wielu wielkich jachtów żaglowych - Panem Zygmuntem Choreniem i z jego zespołem projektowo-obliczeniowym Choreń Design & Consulting.

Korzystamy także z doświadczenia platformy Edoradca Sp. z o.o. w zakresie opracowania i rozliczania wniosków unijnych. Opracowujemy projekt badawczo-rozwojowy współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego Regionalna Instytucja Finansująca: Agencja Rozwoju Pomorza S.A. „Dotacje na innowacje - Inwestujemy w Waszą przyszłość”.

Serwis jednostek pływających i infrastruktura

W naszej przystani stoczniowej organizujemy postój letni, zimowanie i serwisowanie dużych jachtów. Dysponujemy nabrzeżem stoczniowym o długości 70 m i nabrzeżem jachtowym o długości 220 m, halą produkcyjną o powierzchni 1270 m2, rozległym biurem, budynkiem socjalnym i warsztatowym.

Dzięki świetnie wykwalifikowanej kadrze, wymienionym partnerom biznesowym i bardzo dobrej współpracy między całym zespołem jesteśmy w stanie produkować jachty nowoczesne, wykorzystujące innowacyjne technologie, które zmieniają oblicze żeglugi turystycznej.

Copyright © 2014 Aquila Yachts. Realizacja: FotoHTML.

Scroll to Top