Oferta jachtów

Luksusowe jachty żaglowe Aquila Yachts

Oferta

Aquila Yachts to w stu procentach polskie produkty, tworzone na podstawie nowoczesnych technik światowych i autorskich. Projektujemy i oferujemy luksusowe jachty żaglowe, które mogą być w zasięgu każdego, kto pragnie żeglować na własnym sprzęcie, w przeróżnych warunkach. Jachty Aquila Yachts to gwarancja satysfakcji, gdyż do budowy jachtów żaglowych i innych, wykorzystujemy nasze bogate doświadczenie.


SUPERJACHT AQUILA 75

superjacht aquila 75

Aquila 75 to ekskluzywny, całkowicie innowacyjny superjacht żaglowy o długości 24 metrów. Dedykowany jest użytkownikom o bardzo wysokich wymaganiach estetycznych, jakościowych i funkcjonalnych. Aquila 75 jest budowany przy wykorzystaniu nowoczesnych materiałów i technologii opracowanych przez naszą firmę. Dla zaspokojenia najwyższych wymagań klientów Aquila Yachts oferuje kilkadziesiąt wersji zabudowy wnętrza – w różnej kolorystyce i stylistyce, od Art Deco, przez zabudowy klasyczne, po wnętrza iście futurystyczne.

Kształt kadłuba i osprzęt żaglowy został udoskonalony dla zapewnienia najwyższego komfortu żeglugi, przy wielkiej dzielności morskiej i satysfakcjonującej prędkości. Nowoczesny kształt naszego dwudziestoczterometrowego kadłuba o usportowionym wyglądzie zapewnia większą przestrzeń i komfort życia na jachcie morskim porównywalny z jachtami trzydziestometrowymi innych stoczni. Funkcjonalność i przestronność każdego pomieszczenia jest wszechstronnie przemyślana i sprawdzona w procesie projektowania 3D, przy użyciu trójwymiarowych modeli ergonomicznych. Wnętrza są stylizowane przez architektów jachtowych, doświadczonych w projektowaniu superjachtów i największych katamaranów.pdf Folder SUPERJACHT AQUILA 75.pdf

ŻAGLOWCE SZKOLNE KLASY AQUILA

żaglowce szkolne

Koncepcja małego, rejsowego szkolnego statku żaglowego o długości kadłuba 24 m i długości całkowitej 30 m, została opracowana przez Aquila Yachts dla stowarzyszeń żeglarskich typu Sail Training Association i szkół żeglarskich dla prowadzenia programu pełnego szkolenia morskiego. Ten żaglowiec został dopracowany w każdym stopniu tak, żeby w pełni odpowiadał dzisiejszym wymagającym realiom, oraz dla gwarancji większego komfortu i bezpieczeństwa żeglugi.

Żaglowce szkoleniowe klasy AQUILA, spełniają wszystkie funkcje niezbędne do pełnej i łatwej nauki żeglugi. Nasz produkt jest przyjemny w żegludze na fali, ma wielką dzielność morską i osiąga prędkości jak największe żaglowce, dając tym samym ogrom satysfakcji w regatach żaglowców.

Żaglowce klasy AQUILA są wielokrotnie tańsze w budowie i w eksploatacji od tradycyjnych wersji, co pozwala znacząco obniżyć koszty dla każdego uczestnika rejsu i zwiększyć rentowność jednostki. Na bazie kadłuba żaglowca szkolnego, Aquila Yachts opracowała projekt i wdrożenie do produkcji 24-metrowego żaglowca naukowo-badawczego oraz nowoczesnego żaglowca wycieczkowego.

żaglowce szkolne żaglowce szkolne żaglowce szkolne

pdf Folder ŻAGLOWCE SZKOLNE KLASY AQUILA.pdf

KATAMARAN ŻAGLOWY O DŁUGOŚCI 36m

katamaran żaglowy

Katamaran, czyli dwukadłubowy jacht oceaniczny jest konstrukcją szybką, stabilną i bardzo funkcjonalną. Nasz 36-metrowy, trójpokładowy żaglowy katamaran budowany jest z kompozytów polimerowych o innowacyjnej, zintegrowanej konstrukcji łączącej kadłuby za pomocą autorskiej technologii mobilnych form sekcyjnych oraz nowoczesnej technologii kompozytowej Vacuum Infusion. Nasz katamaran został zaprojektowany do podróży oceanicznych i do bardzo komfortowego życia wakacyjnego w dowolnym miejscu na świecie. Dzięki zastosowaniu kompozytów masa katamaranu jest dużo mniejsza, za to cała konstrukcja jest bardziej wytrzymała i stabilniejsza. To sprawia, że nasz produkt jest idealny także jako miejsca na konferencje czy spotkania służbowe.

To prawdziwie luksusowy jacht, który ma wzmocnione dno umożliwiające bezpieczne dochodzenie do plaży i lądowisko dla helikoptera, zapewniające nieograniczone możliwości wykorzystania jachtu i maksimum komfortu użytkowania. Dwa rufowe pokłady kąpielowe uprzyjemnią rekreację w wodzie i korzystanie z różnego sprzętu pływającego w tym samym czasie.

JACHT ŻAGLOWY NA WODY POLARNE O DŁUGOŚCI 15m

Jacht stalowy z podnoszonym kilem do żeglugi po akwenach arktycznych jest budowany przez Aquila Yachts przy wykorzystaniu nowoczesnych technologii produkcyjnych i doświadczenia zdobytego przy konstruowaniu i budowie jachtów i dużych statków do żeglugi arktycznej.

BARKI I STATKI RZECZNE

Stocznia Aquila dba o wzrost zainteresowania polskimi jachtami. W odpowiedzi na uruchamiany program rewitalizacji żeglugowej rzeki Wisły, opracowała system barki rzecznej z własnym napędem, umożliwiającym łatwe schodzenie z mielizny o własnych siłach. Na bazie tej innowacyjnej koncepcji, Aquila może zaprojektować inne statki rzeczne wyposażone w ten system, np. pasażerskie lub specjalnego przeznaczenia. Aquila wykorzystuje doświadczenie projektowe i technologiczne wypracowane podczas budowy licznych barek i pchaczy na rzeki zachodniej Europy, przez nie istniejącą już Płocką Stocznię Rzeczną. Nasza firma dysponuje potencjałem stoczniowym i nabrzeżem umożliwiającym projektowanie i produkcję jachtów śródlądowych i morskich o długości do 70 m.

Copyright © 2014 Aquila Yachts. Realizacja: FotoHTML.

Scroll to Top